موسسات همکار

آموزشگاه زبان کودک غرب تهران

مهد کودک ابرک - مهد و پیش دبستانی و آموزشگاه زبان کودک غرب تهران ( همکار بلوار فردوس شرق )

مهد کودک ابرک در سال 1395 تاسیس شد و در حال حاضر در غرب تهران محدوده منطقه پنج تهران واقع شده است. مدیریت مهد ابرک بر عهده خانم آزاده ترکمنی می باشد.

    • ساختمان مهد دارای سه طبقه و یک حیاط درجلوی ساختمان است. مهد ابرک مجهز به play house مسقف، زمین بازی روباز در حیاط ، سینمای کودک و سالن غذا خوری است. هم چنین ابرک دارای یک فضای های اسکوپ (محیط آموزشی خلاق) میباشد .
    • های اسکوپ مجهز به انواع بازی های فکری و تجهیزات مونته سوری است. کودکان در تایم های اسکوپ بنا به تمایل خود به صورت فردی با گروهی بازی های مختلف را تجربه می کنند. یادگیری همره با بازی یک فرایند کاملا انتخابی است که زیر نظر مربیان خواهد بود. در این تایم کودکان به صورت تجربی، درطی یک فرایند و البته زیر نظر مربیان آموزش را تجربه می کنند.
    • مربیان دلسوز و صبور مهد ابرک همگی دارای مدارک کارشناسی در حوزه مرتبط با آموزش هستند.علاوه بر این همگی دوره های لازم بهزیستی را سپری کرده و از تجربه کاری بالایی برخوردارند.
    • در ابرک از روش های خلاقانه تدریس زبان انگلیسی به کودکان طبق متد فان انگلیش استفاده میگردد .
    • ابرک این آموزشگاه زبان کودک غرب تهران ، در حال حاضر با فان انگلیش قرارداد همکاری دارد و میتواند به تمام کودکان محدوده بلوار فردوس و آیت الله کاشانی خدمات ارائه نماید .
مهد ابرک

آنچه که باید جهت همکاری با ما بدانید

همکاری

فان انکلیش یک استارتاپ است  که هدف آن توسعه سطح زبان آموزی به کودکان از طریق ایجاد زیرساخت ، پشتیباتی ، تهیه متریال و پیاده سازی متد فان انگلیش در مهدکودک های ایران است . صاحبان و مالکان مهدکودک و پیش دبستانی های عزیز ما با استفاده ظرفیت های کلاس های خالی شما ، با عقد فرارداد و آموزش پرسنل ، تهیه متریال و ارائه سیلابس کلاس های آموزش زبان انگلیسی به سبک انحصاری فان اینگلیش را پباده سازی میکنیم . حتما برای توضیحات بیشتر با تماس بگیرید.

آموزش حضوری

در این حالت مربیان فان انگلیش به مهد یا پیش دبستانی شما اعزام می شوند . در ضمن کلیه متریال مورد نیاز توسط تیم فان انگلیش تهیه می شود . در این حالت لازم فضای مناسب مطابق با استانداردهای فان انگلیش در اختیار گذاشته شود . در پایان هر دوره گواهی نامه با ذکر توانمندی های زبان آموزان برای آن ها صادر می شود.

عدم محدودیت مکانی

مهد و پیش دبستانی شما در هر جای کشورمان ایران باشد می توانید از خدمات آموزش زبان کودک فان انگلیش به صورت آنلاین و با تکیه بر متدها و متریال به روز و کادرآموزشی و کادر فنی توانمد فان انگلیش برخوردار شوید.

با صرفه اقتصادی بالا

روش و متد آموزشی در فان انگلیش منحصر به فرد است . فان انگلیش خود یک سبک برای آموزش زبان به کودکان 4 تا 10 سال است و همکاری با این مجموعه ، مهد کودک شما را با کمترین هزینه تبدیل به یک مهد یا پیش دبستانی دو زبانه خواهد نمود .
همکاری با ما
Call Now Buttonتماس با مشاور آموزشی