آموزشگاه زبان کودک

آموزش زبان انگلیسی به کودکان

فان انگلیش، آکادمی تخصصی زبان انگلیسی کودک است. ما در فان انگلیش انواع خدمات آموزش زبان انگلیسی به کودکان ارایه می دهیم.این خدمات شامل مهد زبان ، کلاس ترمیک و آنلاین و کارگاه مادر و کودک می شود.

هدف ما در فان انگلیش ارایه  آموزش با کیفیت به کودکان درهر جای ایران عزیز است. فان انگلیش یک سیستم آموزش زبان به کودکان است و از متریال آموزشی ، متد آموزشی و سیلابس منحصر به فرد برخورداراست.

آموزش زبان به کودکان

فان انگلیش برگزار کننده انواع دوره های آموزش زبان انگلیسی کودکان 3 تا 10 ساله است. رده بندی سنی آموزش زبان به کودکان در فان انگلیش به شرح ذیل است:

آموزش زبان به کودکان 2 تا 3 سال

کلاس های این گروه سنی فقط در قالب کارگاه مادر و کودک برگزار می شود. هدف این کارگاه، آشنایی کودک با  واژگان اولیه ی زبان انگلیسی در قالب شعر و بازی است. در عین حال کودک در قالب بازی، فعالیت های مبتنی بر حواس پنچ گانه را تجربه می کند.

 آموزش زبان به کودکان 3 تا 5 سال

در این گروه تمرکز بر آموزش کلمات و مکالمات در موضوعات مختلف است. آموزش جمله سازی با بهره گیری از TPR انجام می شود. کودکان با حرکات دست، بدون دانستن گرام جمله سازی خواهند کرد. در این دوره ها کودکان 3 تا 5 سال، با تشخیص حروف الفبا و صدای اولیه کلمات آشنا می شوند. برای این سن شما می توانید مهد زبان یا کلاس هاس ترمیک  انتخاب نمایید.

آمورش زبان به کودکان 5 تا 7 سال

در این سن آموزش کلمات و مکالمات پیشرفته تر و درموضوعات متنوع تری خواهد بود. با بهره گیری از TPR، گرامررا بدون اشاره مستقیم ،با بازی با کارت کلمه و کاربرد گرامر، آموزش می دهیم. کودکان  خواندن و نوشتن را به روش فونیکس و با خواندن کتاب داستان یاد می گیرند. در این سن می توانید مهد زبان، کلاس زبان کودکان به صورت ترمیک و یا  کلاس آنلاین زبان  را برای کودک خود انتخاب نمایید.

آموزش زبان به کودکان 7 تا 10 سال

در این گروه هدف افزایش دایره واژگان و جمله سازی در قالب موضوعات متنوع است.اما تمرکز ما توانایی صحبت کردن درباره موضوعات مختلف و انجام مکالمه در شرایط مختلف است. ما گرامر را با کارت بازی ، زبان دست و3 جلد کتاب گرامر فان انگلیش آموزش می دهیم.  در این گروه مباحث فونیکس را  فشرده و درقالب کلمات هم خانواده آموزش می دهیم . برای کودکان 7 تا 10 سال، کلاس های ترمیک یا آنلاین را انتخاب فرمایید.

والدین عزیز جهت انتخاب بهترین آموزش زبان برای کودک خود از مشاوره فان انگلیش بهره مند شوید.

مشاور اموزشی

اصول و ارزش ها در فان انگلیش

تمام فعالیت های ما در فان انگلیش بر مبنای یک سری اصول و ارزش ها می باشد که به شرح ذیل است:

 • تمامی کودکان از حق آموزش یکسان برخوردارند.
 • ما آموزش را به صورت غیر مستقیم و در قالب بازی ارایه می دهیم .
 • تجربه شیرین و دلچسب آموزش باعث ایجاد انگیزه و علاقه کودکان به یادگیری زبان انگلیسی می شود.
 • ما احترام به کودک را در سرلوحه کار خود قرار می دهیم .
 • تمام کودکان قادر به یادگیری هستند و ممکن است استایل های یادگیری متفاوتی داشته باشند.
 • ما آموزش خود را متناسب با سبک های مختلف یادگیری طراحی کرده ایم.
 • ما موظف هستیم دانش و متدهای آموزشی خود را به روز نگاه داریم و و درکنار شما به یادگیری ادامه می دهیم .
 • اهمیت به پیش نیاز های ورود به دبستان و ارتقای مهارت ها در قالب آموزش انگلیسی
  • مهارت های دست ورزی
  • مهارت های اجتماعی
  • مهارت های پایه ای ریاضی و مهارت های مورد نیاز خواندن و نوشتن

مکالمه زبان انگلیسی

فان انگلیش با استفاده سبک اختصاصی خود در درجه اول بر مهارت مکالمه کودکان ، که شامل مهارت صحبت کردن ،شنیداری و درک مطلب است تمرکز می کند .

خواندن و نوشتن

فان انگلیش با روش فونیکس خواندن و نوشتن را به کودکان می آموزد و مهارت های پایه ای جهت خواندن و نوشتن را همراه با بازی در کودکان تقویت می کند.

چشم انداز فان انگلیش

img

آموزشگاه زبان کودکان فان انگلیش در نظر دارد استانداردهای آموزش زبان انگلیسی به کودکان را ارتقا دهد . ما درموسسه فان انگلیش از طریق همکاری با مهدها و مدارس ، سیستم آموزش خود را در نقاط مختلف تهران ارایه می دهیم.  در فان انگلیش تیم مربیان فان انگلیش را با متدهای پیشرفته باز آموزی می نماییم و از طریق بستر آموزش آنلاین ، آموزش با کیفیت را برای تمامی کودکان دلبند در هر کجای ایران فراهم می کنیم.

ما با برگزاری مراسم و جشن ها به زبان انگلیسی زمینه ای جذاب برای آشناسازی کودکان با زبان انگلیسی فراهم می کنیم.ضمن علاقه مند شدن به یادگیری زبان انگلیسی ،اوقات دل پذیری برای کودکان وخانواده فراهم می شود.

متد آموزش زبان انگلیسی کودکان

img
شعر و ریتم
نمایش و نقش بازی کردن
بازی های فردی و گروهی
بازگویی قصه
هنر و خلاقیت
مهارت پایه ای ریاضی
مهارت خواندن و نوشتن
مهارت های اجتماعی
Call Now Buttonتماس با مشاور آموزشی