بهترین کلاس آنلاین زبان کودک

کلاس زبان آنلاین زبان انگلیبی به کودکان

در پاسخ به سوال بهترین کلاس آنلاین زبان کودک مجبور هستیم بگوییم ،  ما در فان انگلیش تمام تلاش خود را برای تبدیل شدن به بهترین کلاس آنلاین زبان کودک به کار بسته ایم . در پاسخ به این سوال شما که ناشی دغدغه های به حق والدین برای شناسایی یک سیستم آموزشی درست و کارا برای آموزش آنلاین زبان انگلیسی به کودکان است  ، دلایل خود را به طور مفصل شرح می دهیم .

سبک جدید

 موسسین فان انگلیش با استفاده از  تحقیق ، از تجربه و به کار گرفتن متد های جدید آموزشی ، طرح درسی ویژه و خاص و البته منحصر به فرد برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان طراحی نموده اند .  در این سبک که بر اساس داستان گویی ، بازی ، پرورش خلاقیت ، استفاده از ظرفیت های کودکان در تجربه سازی و دریافت های درست پایه گذاری شده است . از موسیقی ، فلش کارت ها و بر اساس نوع یادگیری کودک برای غنی نمودن دوره استفاده شده است . آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان 3 تا 9 ساله هدف اساسی فان انگلیش است و تمام دوره ها بر این اساس طراحی شده اند .

زیر ساخت  نرم افزاری

یکی از مهمترین نکات در آموزش آنلاین زبان انگلیسی و انتخاب بهترین کلاس آنلاین زبان کودک ، فراهم آوردن یک بستر نرم افزاری برای برگزاری کلاس های آنلاین است که بتواند تعاملات لازم و دلخواه بین مربی و کودک را بوجود آورد . ما در فان انگلیش پس بررسی طولانی بر روی بسترهای داخلی و خارجی  مانند  Microsoft teams، google classroom  نهایتا پلت فروم آموزشیZOOM  را انتخاب نمودیم . این انتخاب با در نظر گرفتن محدودیت های که در ارتباط جهانی و خریداری نرم افزارهای دارای لیسانس و مجوز استفاده در ایران داریم و هم به جهت قابلیت های بسیار متنوع و کاربردی که در اختیار معلمین قرار میدهد بهترین است .

 • ایجاد فضای پویا
 • ابزار مدرن در برگزاری کنفرانس ویدیویی استاندارد
 • امکان به اشتراک گذاری فایل ها و محتواهای تولید شده
 • امکان روشن نمودن همزمان 4 وب کم
 • راحتی در ارتباط برقرار کردن
 • ورود راحت به کلاس
 • سرعت مناسب انتقال اطلاعات از جمله تصویر
 • امکان چت کردن
 • قابلیت استفاده از تخته وایت برد دیجیتال

الزمات فناوری برای بهترین کلاس آنلاین زبان کودک

وقتی صحبت از آموزش زبان انگلیسی است باید به الزمات فناوری توجه نمود.

 • وب سایت تعاملی فان انگلیش و امکان استفاده از آن در لب تاب ، تبلت و گوشی های هوشمند را دارد .
 • وب سایت فان انگلیش مجهز به بستر LMS  لرن دشت است که یکی از برترین ابزارهای فناوری محور برای برگزاری کلاس های آنلاین است . این LMS  امکانات متنوع آموزشی را  در اختیار معلمین و والدین قرار میدهد  .

حریم خصوصی

تمام داده ها واطلاعات دریافتی از والدین وکودکان چه در هنگام ثبت نام و چه در طول آموزش حفاظت میگردد . در فان انگلیش به حریم خصوصی احترام گذاشته میشود و ما در برابر اعتماد شما ، مسئولیت پذیر هستیم .

آموزش

ما در جلسه اول کلاس که کاملا رایگان است به والدین و کودک نحوه استفاده از ابزار ها و بستر برگزاری آموزش آنلاین و نرم افزار ویدیو کنفرانس را یاد خواهیم داد . ما راهنمای چگونگی نصب و استفاده از نرم افزار ZOOM  را در اختیار والدین قرار خواهیم داد تا بدون دغدغه کار کردن با آن را بیاموزند .

فضا و منابع

کلاس های فان انگلیش حتی المقدور از منزل معلمین برگزار نمیگردد . معلمین موظف هستند در محیط اختصاصی  و با استفاده ابزار استاندارد و پوشش خاص کلاس را برگزار نمایند . در کنار این فضای کاملا اختصاصی سیستم سخت افزاری از جمله لب تاب پر سرعت ، وب کم ، صفحه سبز ، هد ست های حرفه ای مجهز به نویزگیر ، فلش کارت های اختصاصی ، عروسک و لباس  و بسیاری ابزار کمک آموزشی و جذاب در اختیار معلمین قرار میگیرد .

اهداف آموزشی در بهترین کلاس آنلاین زبان کودک

ما در فان انگلیش همانطور که توضیح داده شده هدفمند عمل مینماییم . اهداف کلی هر دوره و آنچه به دنبال آن در هر جلسه آموزشی هستیم مشخص است .  محتوا آموزشی و طرح درس در هر دوره از قبل تهیه شده است . 

نگران نباشید محتوای آموزشی ، کلاس ضبط شده ، موسیقی  ، فلش کارت ها و کتاب های داستان و کار در منزل از طریق وب سایت و فیزیکی در اختیار شما قرار خواهد گرفت .  

صورت در صورت  یا چشم در چشم

برگزاری کلاس ها با حداکثر 4 کودک و حتی کمتر به معلم در تمام مدت 40 دقیقه برگزاری کلاس با روشن بودن وب کم اجازه میدهد ، مدیریت بسیار خوبی بر تمام  دانش آموزان داشته باشد . معلم  با این ابزار میتواند  با ایجاد سرگرمی ها هدفمند کلاس را مدیریت و زبان انگلیسی بر اساس روشی صحیح آموزش دهد .

 امیدوارم این توضیحات شما را قانع نماید که چرا ما در فان انگلیش خودرا مدعی برگزاری بهترین کلاس آنلاین زبان کودکان میدانیم  .

بهترین سن آموزش زبان انگلیسی برای کودکان بین 3 تا 7 سالگی است ، پس با ما همراه باشید و در دوره های زبان انگلیسی ویژه کودکان 3 تا  5 ساله ، دوره آموزش زبان انگلیسی ویژه کودکان 5 تا 7 ساله و دوره مخصوص کودکان 7 تا 9 ساله  ما ثبت کنید . همچنین شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و مشاوره های لازم را دریافت نمایید .

Related posts

فراهم کردن بهترین آموزش برای کودکم

چگونه بهترین آموزش ها برای کودکان را فراهم کنیم

تقریبا همه والدین به دنبال راهکاری های هستند تا بتوانند بهترین آموزش ها برای کودکان خود را فراهم آورند . بچه ها در مدرسه زندگی می کنند بنابراین واجب است که بهترین آموزش ها برای کودکان متناسب با برنامه مدرسه آنها تنظیم نماییم .

Read More
بهترین سن آموزش زبان انگلیسی چیست ؟

بهترین سن آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

امروزه کمتر کسی پیدا می شود که اهمیت تسلط بر زبان انگلیسی را درک نکند.  از مدت ها پیش این زبان دیگر زبان دیپلماسی، اقتصاد و فرهنگ جهانی نبوده و به بخش مهمی از زندگی هر فرد روی کره زمین تبدیل شده است. با توجه به گفته قبلی، ما کاملا...

Read More
کارگاه مادر کودک برای یادگیری کودکان کم سن بسیار مناسب است

معیارهای انتخاب معلم تدریس خصوصی زبان به صورت آنلاین

یکی از روش های که برای آموزش زبان انگلیسی توسط والدین انتخاب میشود استفاده از خدمات تدریس خصوصی زبان به کودکان است . برخی از والدین بسیار حساس برای دریافت خدمات اختصاصی و افزایش اثر گذاری و بالا رفتن راندمان یادگیری کودک خود به دنبال تدریس خصوصی زبان برای...

Read More

Give a comment

Call Now Buttonتماس با مشاور آموزشی