معرفی فان انگلیش

مونا آقا محمدی - موسس

همیشه دغدغه ی آموزش به کودکان را داشته ام. آموزشی که متناسب با روحیه و استایل یادگیری کودک باشد.تمامی کودکان توانمند هستند ، تنها استایل های یادگیری متفاوتی دارند.

“اگر کودک نمی تواند به روشی که ما درس می دهیم یادبگیرد،ما باید به روشی درس بدهیم که کودک یاد بگیرد”

همواره برایم مهم بوده که آموزش کودکان توام با شادی باشد. آنچه که با لذت و حسن خب یاد می گیریم هیچ گاه فراموش نمی کنیم.

تصمیم من برای وارد شدن به حیطه آموزش زبان ناشی از ظرفیت بالقوه من در تسلط به زبان انگلیسی به دلیل زندگی چندساله در انگلستان و ضعفی بود که درسیستم آموزشی ایران می دیدم . من دوران primary school را در لندن سپری کردم و در کودکی تجربه سیستم آموزشی متفاوتی از آنچه در ایران وجود دارد را داشته ام.

امید دارم وضعیت سیستم آموزشی ایران همواره در مسیر بهبودو تعالی باشد . گرچه پیشرفت های زیادی حاصل شده ولی مسیر طولانی در پیش روست تا مدارس جایگاه واقعی خود را در امر آموزش و بویژه پرورش کودکان بدست بیاورند.

در دوران تحصیلم در دوره کارشناسی ارشد در رشته کارآفرینی دانشگاه تهران بر روی روش های آموزشی زبان انگلیسی به کودکان کار کرده ام . در ضمن در طی این سال ها با مهدهای زبان و موسسات معتبر تهران همکار داشته ام .در این مدت در عمل آموخته های خود را محک زده ام و در نهایت سیستم فان انگلیش را برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان را طراحی کردم.

img
موسسین

تطبیق سبک آموزش با استایل یادگیری کودک

3 سبک یادگیری اصلی برای کودکان شناسایی شده است .گرچه با بزرگ شدن کودک، سبک های یادگیری مختلفی ایجاد می شود ولی کودکان معمولا با یکی از سه روش زیر بهتر ارتباط می گیرند.

بصری: کودکان با سبک یادیگری بصری ، وقتی اطلاعات همراه با تصاویر ارایه شود ، آن ها را بهتر به خاطر می آورند.

شنوایی: کودکان با سبک یادگیری شنوایی معمولات اطلاعات شنیداری را بهتر به خاطر می سپارند. داستان گفتن راهی برای درک اطلاعات می باشد.

جنبشی (kinesthetic) : کودکان با این سبک یادگیری با دستکاری اشیا و درگیر شدن در فعالیت های بدنی برای یادگیری مطالب ، به بهترین شکل یاد می گیرند.

سبک های یادگیری دیگری نیز وجود دارد که می توان در طی دوران آموزشی آن ها را در کودکان ها توسعه داد.

کلامی (verbal): یادگیرندگان کلامی ترجیح می دهند از طریق خواندن ، نوشتن و گوش دادن اطلاعات را یاد بگیرند.

منطق و ریاضی : این دانش آموزان با روش های استدلالی بهتر یاد می گیرند.

اجتماعی : در این سبک یادگیری در تعامل با همکلاسان و در فعالیت های گروهی یادگیری بهتر انجام می شود.

من در فان انگلیش سعی کرده ام تمام سبک های یادگیری را در برنامه آموزشی بگنجانم ، تا بتوانیم بیشترین ارتباط را با کودکان بگیریم ، از آن جایی که آموزش زبان انگلیسی در قالب فعالیت متنوع و جذاب انجام می شود ، علاوه بر آموزش زبان ، زمینه برای پرورش مهارت های کودکان ایجاد می شود و آموزش زبان برای کودکان امری لذت بخش خواهد بود..

img
FOUNDERS

مهدی حسن زاده - مدیر توسعه

فان انگلیش یک استارتاپ با رویکرد توسعه آموزش زبان انگلیسی در سطح کشور است . .تمرکز مهد های دو زبانه خوب  ، در تهران و بخصوص منطقه 1 یا 2 میباشد که هم به جهت فاصله جغرافیایی ، کمبود ظرفیت و از طرفی شهریه های سرسام آور ، گزینه ای در دسترس محسوب نمیگردد. ما بر آنیم آکادمی زبان فان انگلیش را به آموزشگاه زبانی به وسعت ایران عزیزمان تبدیل کنیم .تا از این طریق تمام کودکان ایران از خدمات آموزشی یکسان در حیطه آموزشی زبان برخوردار باشند.

بنابراین گروه فان انگلیش برای توسعه خدمات ، پوشش بهتر بر اساس متد اختصاصی خانم آقا محمدی برای آموزش زبان انگلیسی  به کودکان 3 تا 10 سال پایه گذاری شد . امید است که بتوانیم با توسعه سریع این استارتاپ  خدمات بهتر و وسیعتری را به کودکان کشورمان عرضه نمایم .

.

تماس با مشاور آموزشی