آموزش روش تدریس

در روش آموزش زبان انگلیسی به کودکان ، ما روش های خلاقانه تدریس زبان انگلیسی به کودکان را در قالب مقاله ، پست ، تجربه نگاری ، فیلم در اختیار معلمین عزیز قرار میدهیم . مجموعه فان انگلیش بر اساس نقشه راه ، سیلابس های طراحی شده و آموزش های که از طریق برگزاری کلاس های باز آموزی و TTC  برای معلمین جوان ، پر انگیزه و متعهد برگزار میکند تلاش مینماید ، آموزش زبان انگلیسی به کودکان را توسعه دهد . کلاس زبان کودکان به سبک ترمیک  ، آموزش زبان آنلاین کودک  در کنار خدمات مهد دو زبانه کودک برخی از خدمات فان انگلیش به کودکان است .

روش آموزش زبان انگلیسی به کودکان

روش آموزش زبان انگلیسی به کودکان قطعا به روش آموزش به بزرگسالان متفاوت است . این مطلب بسیار روشن واضح است و علت آن را به سادگی میتوان در یک جمله خلاصه نمود و آن تفاوت نوع یادگیری و سطح دریافت مطلب درسنین مختلف است که تحقیقات بسیار زیادی آن را به اثبات رسانده است .  کودک در سنین مختلف و بر اساس رشد فکری و جسمی ، نیاز به روشی خاص و منحصر به فرد برای یادگیری دارد و البته فرد به فرد میتوان نوع یادگیری متفاوت باشد . ما در این بخش با ارائه مقالات مختلف علاوه بر بیان تفاوت ها ، روش های مرسوم را برای توسعه معلمان جوان بیان خواهیم نمود .

فراموش نکنید که همه کودک هم سن  ، سرعت یادگیری یکسانی ندارند  و سرعت یادگیری میتواند متفاوت باشد . پس نباید از کند بودن دریافت مطلب توسط یک کودک نگران بود و آن را با کودک دیگری مقایسه نمود . مقایسه خطرناک ترین رفتاری است که یک معلم یا والدین میتواند انجام دهد . در این بخش مقالات خوبی درباره چکونگی طبقه بندی کودکان و سفارشی سازی نوع آموزش ارائه میگردد .

دقت در مطالعه و دریافت دانش بروز میتواند به شما معلمان جوان برای افزایش اثربخشی آموزش کمک مینماید ، پس حتما مطالعه کنید و منابع بیشتری برای توسعه فردی خود فراهم نماید .

تماس با مشاور آموزشی