متد آموزشی فان انگلیش

چرا فان انگلیش را انتخاب می کنید

img
معلم زبان

آموزشی تخصصی زبان کودک

فان انگلیش به کودکان اختصاص داده شده است. تمام متدها و متریال متناسب با کودکان طراحی شده است. در این راستا مربیان مستعد و با تجربه در زمینه کار با کودک با روش های فان انگلیش باز آموزی شده اند و یک پکیج کامل جهت آموزش کودکان دلبندمان فراهم شده است.

بهترین متریال آموزشی

ابزار های آموزشی برای ارائه برتر مهم است . فان انگلیش در قالب موضوعات متنوع ، فلش کارهای جذاب و ورک شیت ها و کتاب داستان های اورجینال ویژه فضای آنلاین و به صورت چاپی برای استفاده به صورت حضوری دارد.متریال مورد نیاز زبان آموزان در دوره های آنلاین در ابتدای دوره ارسال می شود.

محتوای دوره زبان فان انگلیش

محتوای جذاب و غنی دوره ها

محتوای جذاب و غنی دوره ها با تکیه بر بازی ، فعالیت های هنری ، داستان و نمایش ضمن ایجاد چارچوب غنی برای یادگیری ،این فرایند را برای کودک لذت بخش و سرگرم کننده می کند.

اعطای گواهی نامه

فان انگلیش در پایان هر دوره به کودک گواهی نامه پایان دوره با ذکر توانمندی های بدست آمده درآن دوره و سطح کودک در هر آیتم را نشان می دهد .

روش و متد های آموزشی ما

img

آموزش زبان انگلیسی به روش تماتیک

یکی از تکنیک های که در متد فان انگلیش از آن استفاده میگردد تکنیک یا روش تماتیک است . آموزش تماتیک برای کودکان به معنای آموزش حول محور یک موضوع خاص است . مثل حیوانات مزرعه ، میوه ها و سبزیجات، اعضای بدن و غیره .

این دسته بندی موضوعی در آموزش زبان انگلیسی برای کودکان ، امکان ایجاد پیوستگی فعالیت های مختلف را فراهم می کند، مثلا به کاربردن مفاهیم ریاضی ، درست کردن کاردستی، خواندن کتاب داستان یا اجرای نمایش همه حول یک موضوع است و هم چنین آموزش تماتیک این امکان فراهم می کند که یادگیری بیشتر با زندگی روزمره کودکان مرتبط شود.

یادگیری زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی به کودکان به روش TPR

TPR چیست ؟  این روش  مخفف Total Physical Response ( پاسخ فیزیکی کامل) است که توسط روانشناس دکتر جیمز عاشر ابداع شد و مبتنی برتجربه انسان ها در یادگیری زبان اول می باشد. همان طور که وقتی کودکان می خواهند زبان مادری را یاد بگیرند، والدین یا مراقبان آن ها سعی می کنند به لحاظ فیزیکی معانی را انتقال دهند.

در فان انگلیش بویژه برای زبان آموزان مبتدی تمرکز اصلی بر روی TPR،ریتم و تکرار است . هر کلمه همراه با یک حرکت،به صورت آهنگین و با تکرار و در قالب بازی معرفی و تمرین می شود.

ابزارهای آموزش زبان انگلیسی به کودکان

img
آموزش زبان انگلیسی با بازی

در فان انگلیش از بازی های فردی و یا گروهی جهت معرفی ، تمرین لغات و ساختارهای زبانی استفاده میشود که علاوه بر تاثیر بسزای آن در یادگیری ساختارهای زبان انگلیسی بدون فشار و اجبار ،برای کودک بسیار لذت بخش است. در روش آموزش زبان انگلیسی به کودکان به بازی اهمیت ویژه ای داده شده است . در این بازی های از فلش کارت های جذاب فان انگلیش استفاده می شود.

آموزش زبان انگلیسی با شعر و ریتم

شعرهای انگلیسی و ریتم زمینه یادگیری آسان و سریع کودک رادر قالب ساختار های تکرار شونده و با تکیه بر آهنگ کلام درست فراهم می کند. شعر و کارتون های انگلیسی برای کودکان به تفکیک موضوع در اختیار زبان آموزان کوچک ما قرار می گیرد.

در آموزش زبان انگلیسی برای کودگان در فان انگلیش با شیوه تغییر قسمت هایی از متن شعر و حفظ ریتم برای آهنگ های آشنا زمینه یادگیری جذاب و ریتمیک در موضوعات مختلف را فراهم می کنیم .

آموزش زبان انگلیسی با نمایش و نقش بازی کردن

ایفای نقش های ساده توسط کودکان ، ضمن تقویت مهارت های زبانی باعث افزایش اعتماد به نفس و خود باوری در کودکان می شود. کودکان در قالب موقعیت های نمایشی ، ساختارهای زبانی مختلف را در موقعیت های واقعی و روزمره زندگی بدون فشار و استرس به کار می گیرند . با مفاهیم واقعی کلمات و عبارات و کاربرد درست آن ها آشنا می شوند.

کاردستی

کارهای دستی ضمن علاقه مند کردن کودک ، تقویت قوه خلاقیت و مهارت های دست ورزی ،زمینه تکرار لغات و ساختار های زبان انگلیسی را برای کودک فراهم می کند

مهارت های اجتماعی

بچه ها با یادگیری مهارت های اجتماعی مثل رفتار درست در کلاس ، دوست یابی ، رفتار های درست سر میز غذا و…. توانمندی های لازم برای ورود به اجتماعات بزرگتر مثل مدرسه را بدست می آورند. علاوه بر این تمرین این مهارت ها در قالب بازی و نمایش باعث یادگیری زبان انگلیسی در چارچوب واقعی زندگی روزمره می شود. .

آموزش مفاهیم ریاضی

کودکان با توجه به رده سنی در وهله اول با شمارش اعداد و تشخیص شکل اعداد آشنا می شوند. درنهایت با مفهوم اعداد آشنا می شوند به این معنا که هر عدد نماینده چه تعدادی است . هم چنین با مفاهیم مختلف هم چون الگو ها ، اشکال ،احجام ، مفاهیمی چون کوچک تر و بزرگتر ، تقارن و سایر مفاهیم پایه ای ریاضی آشنا می شوند.در آموزش تماتیک، تمرین اعداد انگلیسی و سایر مفاهیم ریاضی در قالب موضوعات مختلف انجام می شود.این تمرینات هم چنین زمینه عالی جهت تمرین ساختارهای زبانی را فراهم کند.

آموزش خواندن و نوشتن

در فان انگلیش آموزش خواندن و نوشتن با سیستم فونیکس انجام می شود . اموزش فونیکس شامل حرکات نمایشی، شعر و بازی است که آموزش خواندن و نوشتن را برای کودکان جذاب و سرگرم کننده می کند

متریال آموزشی ویژه فان انگلیش

img
متریال فان انگلیش 1
متریال فان انگلیش
material
material

با ثبت نام در فان انگلیش یک اتفاق ویژه در زندگی کودک خود رقم بزنید

img
ثبت نام در کلاس ترمیک آموزش زبان انگلیسی کودکان فان انگلیش
ثبت نام کنید
تماس با مشاور آموزشی