سوالات متداول

والدین عزیز جهت دریافت مشاوره و ثبت نام کودک خود در کلاس های فان انگلیش می توانید از ساعت 8 الی 19 در روزهای شنبه الی پتجشنبه با مشاور آموزشی فان انگلیش تماس حاصل فرمایید.

آموزش کودک خود را به فان انگلیش بسپارید. ما این آموزش را برای کودکتان به تجربه ای دلنشین تبدیل خواهیم کرد و در این مسیر قدم به قدم در کنار شما خواهیم بود.

مشاور اموزشی

سوالات متدوال

محتوای تاگل اینجاست ، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن تغییر کند.

چطور می تونم کودکم را در مهد زبان فان انگلیش ثبت نام کنم؟

فان انگلیش با مهدها در مناطق مخنلف تهران همکاری دارد. ما درصدد هستیم تا تمام تهران را تحت پوشش قرار دهیم . برای اطلاع از نزدیکترین مهد زبان فان انگلیش به محل زندگی خود بخش موسسات همکار را مطالعه فرمایید . از طریق گزینه ثبت نام اطلاعات کودک خود را وارد کنید تا مشاور ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرد.

چطور می تونم کودکم را در کلاس آنلاین ثبت نام کنم؟

والدین عزیز حداقل سن شرکت در کلاس آنلاین زبان 5 سال است. کودکان در بازه سنی 5 تا 10 سال می توانند از کلاس آنلاین زبان کودک فان انگلیش استفاده کنند. در هر کجای ایران که باشبد می توانید در کلاس آنلاین فان انگلیش شرکت کنید. کلاس به صورت خصوصی یا دونفره تشکیل می شود. حهت رزرو کلاس فرم ثبت نام را پر فرمایید. کارشناس آموزشی ما در اولین فرصت جهت تعیین سطح و تعیین وقت کلاس با شما تماس می گیرد.

چطور مطمئن شوم کودکم با کلاس آنلاین همکاری می کند؟

والدین عزیز جهت اطمینان از همکاری کودک با کلاس آنلاین، اولین جلسه به صورت رایگان برگزار خواهد شد.

برای کودک 4 ساله من کلاس های ترمیک مناسب تر است یا مهد زبان؟

البته با شرکت در مهد زبان، کودک مدت زمان بیشتری در معرض زبان انگلیسی قرار می گیرد. ولی این مساله تا حد زیادی به شرایط شما بستگی دارد.کلاس های ترمیک بر روی آموزش زبان از طریق بازی تمرکز دارد. در حالی که هدف مهد زبان علاوه بر آموزش زبان، فراهم کردن آموزش های ویژه این سنین در مهد است.

هزینه کلاس زبان کودکان در فان انگلیش

هزینه کلاس زبان کودکان در فان انگلیش بر اساس نوع کلاس مانند کلاس زبان کودکان ( ترمیک ) ، آموزش خصوصی و نیمه خصوصی ، کلاس آنلاین زبان توسط شما انتخاب میگردد تغییر نماید . ما تمام تلاش خود را خواهیم نمود که با کمترین هزینه ممکن و با تعامل با موسسات همکار خود کلاس ها را به والدین محترم عرضه نماییم . برای دریافت اطلاعات بیشتر در این مورد حتما با ما تماس بگیرید .

Call Now Buttonتماس با مشاور آموزشی