تدریس خصوصی زبان کودکان

تدریس خصوصی زبان کودکان

img

آموزشگاه زبان فان انگلیش از تیم مربیان مجرب جهت تدریس خصوصی زبان بهره مند است. ما تیم مربیان فان انگلیش را با ورک شاپ ها دوره ای، بازآموزی می کنیم. تمام مدرسین مجهز به متریال ، مند و سیلابس فان انگلیش هستند.

جهت آموزش زبان برای کودک خود می توانید از معلم خصوصی زبان کودک فان انگلیش بهره مند شوید. در پایان هر دوره کودک توسط آکادمی فان انگلیش از طریق بازی ارزیابی می شود و با اخذ گواهی نامه وارد مرحله بعد آموزش می شود.برای آگاهی از جزییات تدریس خصوصی زبان کودکان با مشاورآموزشی فان انگلیش تماس حاصل فرمایید.

تدریس خصوصی زبان فان انگلیش

  •  در ابتدای دوره تدریس خصوصی ،پکیچ آموزشی فان انگلیش را ارسال می کنیم . (دیکشنری تصویری ، کاربرگ زبان، کتاب داستان، پک کاردستی)
  •  کودک به آهنگ و کارتون های آموزشی به صورت طبقه بندی شده دسترسی دارند.
  •  برخورداری والدین از مشاور آموزشی زبان کودک
  • ارزیابی پایان دوره عملکرد کودک توسط موسسه
  • ارایه گواهی نامه و کارنامه
  • ارزیابی عملکرد معلم خصوصی زبان کودک

آموزش زبان به کودکان 3 تا 5 سال

Fun English A ویژه گروه سنی 3 تا 5 سال است. طول مدت دوره 9 ترم است. کودکان دراین دوره،27 تاپیک زبان را یاد می گیرند. آن ها  بر کلمات و مکالمات در قالب این 27 تاپیک مسلط می شوند.  در این دوره حروف الفبا و صدای اولیه کلمات با بازی و شعر آموزش داده می شود.

آموزش زبان به کودکان 5 تا 7 سال

Fun English B گروه سنی 5 تا 7 سال است. طول مدت دوره 12 ترم است. کودکان دراین دوره،50 تاپیک زبان را یاد می گیرند. آن ها  بر کلمات و مکالمات در قالب  50 تاپیک مسلط می شوند.  با کاربرد انواع گرامر در قالب بازی آشنا می شوند. با روش فونیکس در خواندن و نوشتن به طور کامل تسلط می یابند.

آموزش زبان به کودکان 7 تا 10 سال

Fun English C گروه سنی 7 تا 10 است. طول مدت دوره 9 ترم است. کودکان در قالب 36 تاپیک با واژگان و مکالمات پیشرفته تر آشنا خواهند شد. کودکان قادر به صحبت کردن در مورد مسایل مختلف و قادر به انجام مکالمه در شرایط مختلف خواهند بود. 3 کتاب تمرین گرامر فان انگلیش را به اتمام می رسانند. بر روی خواندن و نوشتن زبان به طور کامل مسلط خواهد شد.

کاربرگ انگلیسی

والدین عزیر جهت مشاوره و رزرو کلاس خصوصی زبان کودک با مشاور آموزشی فان انگلیش تماس حاصل فرمایید.

مشاور اموزشی
[/vc_row]
ثبت نام در کلاس ترمیک آموزش زبان انگلیسی کودکان فان انگلیش

ما آموزش هایمان را متناسب با استایل یادگیری کودک شما ارایه می دهیم.

ثبت نام کنید
تماس با مشاور آموزشی