آموزش زبان انگلیسی به کودکان با نمایش

آموزش زبان انگلیسی با نمایش

آموزش زبان انگلیسی به کودکان به کمک نمایش و نقش بازی کردن تاثیر چشمگیری بر پیشرفت مهارت های زبانی کودک دارد. گاهی اوقات کودکان علی رغم شرکت در کلاس های زبان پیشرفت چندانی نمی کنند و یادگیری زبان انگلیسی در آن ها فراتر از مجموعه ای از کلمات و تعدادی ساختار ابتدایی نمی رود. در حالی که کودکان در سال های پیش دبستانی و سنین بین 3 تا 7 سال پتانسیل بسیار بالایی برای یادگیری زبان دوم دارند که باید از آن به بهترین نحو بهره برد. طراحی و اجرای نمایش تنها یک تکنیک است و در مجموعه بزرگ از روش ها و تکنیک ها برای آموزش زبان به کودک استفاده خواهد شد.

 استفاده از تکنیک نمایش برای کودکان با یادگیری از نوع حرکتی مفید است

یادگیری بر اساس نوع باز خورد کودک در محیط و نحوه رفتارهای اجتماعی و آموزشی اش قابل تفکیک است یکی از طبقه بندی های در انواع سبک های یادگیری ،سبک حرکتی است . کودکانی که در این طبقه بندی قرار میگیرند همواره پاسخ بهتری به آموزش های فعال محور ، بازی و نمایش داده اند .

ما در آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان در سنین مختلف در فان انگلیش برای پوشش به نیاز های آموزشی کودکان با سبک یادگیری حرکتی از نمایش استفاده مینماییم .

چکونه از نمایش برای آموزش استفاده کنیم ؟

طراحی نمایش و هدف گذاری برای رسیدن به نتیجه مطلوب بسیار مهم است . باید بدانید که هدف ما از طراحی یک نمایش علاوه بر ایجاد احاطه سازی و غرق کردن کودک در فضای انگلیسی زبان ها ، تقویت خلاقیت و بالا بردن اعتماد به نفس نیز است . با توجه به توضیحاتی که ارائه شد باید معلم یا مدرس زبان هوشمندانه اقدام به طراحی نمایش های از پیش آزموده شده در طرح درس خود نماید .

استفاده از نمایش یکی از تکنیک های آموزش خلاقانه زبان انگلیسی به کودکان است . نمایش با ایجاد غطه وری در نقش و ایجاد و اجبار در گفتن دیالوگ ها ، کودک را وارد فضای تفریح و در اینحال آموزش مینماید .

یکی از ویژگی های بسیار خوب استفاده از نمایش برای کمک به یادگیری کودکان ، نداشتن محدودیت سنی است . یکی از سوالاتی که همیشه در ذهن اکثر والدین وجود دارد آن است که بهترین سن آموزش زبان انگلیسی برای کودکان چه سنی است و مثلا چطور میشود به کودک 3 ساله زبان آموزش داد . استفاده از نمایش برای یادگیری زبان انگلیسی یکی از تکنیک های است که محدودیت سنی ندارد و میتوان از آن برای آموزش زبان به کودک استفاده نمود .

Related posts

معلم کوچک - روش جذاب آموزش زبان انگلیسی به کودکان

روش ها و تکنیک های برای آموزش زبان

این مقاله از پرفسورDr. Richards یکی از معتبر ترین اساتید در حوزه آموزش زبان انگلیسی به کودکان ترجمه و با کمی بازنگری بعنوان راهنمای اساتید جوان برای آموزش خلاقانه زبان به کودکان کشور مان ارائه گردیده است . امید است از مطالعه این مقاله لذت ببرید و نظرات خود...

Read More
ابزارهای مناسب برای آموزش زبان انگلیسی کودکان

ابزارهای جلب توجه زبان آموزان

مدیریت کلاس کودکان گاه می تواند بسیار سخت و طاقت فرسا باشد ولی در عین حال میتواند بسیار جذاب و سرگرم کننده باشد. ما در اینجا شما را با روش های مختلف مدیریت موثر از جمله ابراز های جلب کننده را بیان میکنیم .

Read More
آموزش زبان انگلیسی برای کودکان با فونیکس

فونیکس چیست ؟

فونیکس یک بخش اساسی در بدنه آموزش زبان انگلیسی به شمار می رود. ولی فونکیس چیست؟ فونیکس روشی است که ما از طریق آن خواندن و نوشتن را به بچه ها آموزش می دهیم.به بیان دیگر آوردن صداها بر روی کاغذ است.

Read More

Give a comment

تماس با مشاور آموزشی