معیارهای انتخاب معلم تدریس خصوصی زبان به صورت آنلاین

کارگاه مادر کودک برای یادگیری کودکان کم سن بسیار مناسب است

یکی از روش های که برای آموزش زبان انگلیسی توسط والدین انتخاب میشود استفاده از خدمات تدریس خصوصی زبان به کودکان است . برخی از والدین بسیار حساس برای دریافت خدمات اختصاصی و افزایش اثر گذاری و بالا رفتن راندمان یادگیری کودک خود به دنبال تدریس خصوصی زبان برای کودک خود هستند . برخی ملاحضات از جمله شرایط جدید زندگی اجتماعی که بعد از همه گیری کرونا بوجود آماده است بسیاری از والدین را برای دریافت خدمات آموزشی به صورت تدریس خصوصی آنلاین زبان انگلیسی به کودکان مشتاق نموده است بنابراین ما در این متن به اختصار ، معیارهای انتخاب معلم تدریس خصوصی زبان به صورت آنلاین را بیان کردیم .

از آنجایکه فان انگلیش در بخش آموزش آنلاین زبان فعال است با توجه به تقاضای بالا برای تدریس خصوصی در دو حالت حضور و بخش آموزش خصوصی آنلاین را فعال نموده و ثبت نام را برای این سبک از آموزش را آغاز نموده است .

در ادامه ما شرایط دریافت این خدمات ومعیارهای انتخاب معلم تدریس خصوصی زبان را بیان می نماییم .

معیارهای انتخاب معلم تدریس خصوصی زبان به صورت آنلاین به صورت اختصار

معلم مجرب

داشتن برنامه آموزشی

متریال آموزشی

زمان بندی قابل انعطاف

پشتیبانی فنی

معلم مجرب

کیفیت معلم همیشه برای دریافت خدمات آموزشی مهم است . معلم اصل و پایه ، آموزش است و در صورتیکه معلم تجربه ، انگیزه و علم لازم برای ارائه خدمت مورد نظر را نداشته باشد ، قطعا خدمت آموزشی قابل ارائه نیست . نکات اشاره شده در آموزش آنلاین در کنار هنر مدیریت کلاس آنلاین و مهارت ارتباط با کودکان یک پکیج است که باید معلم براینکه بتواند خدمات با کیفیت را ارئه دهد نیاز دارد . فان انگلیش معلمین جوان و پر از انرژی را که آموزش های لازم را برای تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای کودکان را دیده اند برای ارائه خدمات آموزشی انتخاب نموده و با برگزاری کلاس های TTC آن ها را تقویت مینماید . این معلمین عزیز جزیی از اعضا خانواده فان انگلیش هستند .

برنامه آموزشی

برنامه آموزشی و مسیر رشد زبان آموز باید برای تبدیل کودک به یک کودک دو زبانه تدوین شده باشد . نداشتن برنامه آموزشی متاسفانه یک معلم مجرب را هم از مسیر درست آموزش خارج مینماید و این موضوه بسیار مهم است . .یکی از نقاط قوت فان انگلیش آن است که فرایند ، مسیر توسعه و برنامه آموزشی بلند مدت برای کودک طراحی شده است . استفاده از تکنیک اختصاصی در فان انگلیش به سبک موسس آن روشی تمرین شده ، تجربه شده با ساختار علمی و پشتوانه های بسیار غنی است .

متریال آموزشی

متریال آموزشی بسیار مهم است و میتواند تاثیر زیادی بر رشد یادگیری کودک بگذارید . در تدریس خصوصی آنلاین زبان در فان انگلیش ، معلم به بهترین و غنی ترین منابع دسترسی دارد . محتوا اختصاصی تهیه شده در فان انگلیش برای آموزش زبان انگلیسی آنلاین برای کودکان ، متفاوت است . این محتوا شامل انواع ورک شیت ، فلش کارت ، فیلم ، کارتون و موسیقی است .

انتخاب زمان

با توجه به گرفتاری های زندگی و محدودیت های که مادران و کودکان در زمان دارند ، انتخاب موسسه ای که بتواند به شما بازه بزرگی از زمان های قابل انتخاب را ارائه دهد بسیار مهم است . والدین عزیز میتوانند با تماس با سوپروایزر فان انگلیش و دریافت مشاوره ، ساعت مدنظر خود برای دریافت خدمات را هماهنگ  کنند .

بدون محدودیت  جغرافیایی

شما میتوانید از هرجای ایران و حتی خارج از کشور برای دریافت خدمات آموزش زبان انگلیسی خصوصی اقدام نماید . یکی از مزایای آموزش آنلاین بر داشته شدن محدودیت های  جغرافیای برای دریافت خدمات آموزشی است .

پشتیبانی فنی

پشتیبانی فنی از الزامات برای برگزاری کلاس های آنلاین است . بدون پشتیبانی فنی نمیتوان کلاس آنلاین برگزار نمود .ما برای برگزاری کلاس های فان انگلیش به صورت آنلاین از بستر ZOOM  استفاده میکنیم .  برنامه زوم که چگونگی استفاده آن در راهنمایی که در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت برای اجرا یک کلاس چه عمومی و خصوصی بسیار مستعد است .

Related posts

فراهم کردن بهترین آموزش برای کودکم

چگونه بهترین آموزش ها برای کودکان را فراهم کنیم

تقریبا همه والدین به دنبال راهکاری های هستند تا بتوانند بهترین آموزش ها برای کودکان خود را فراهم آورند . بچه ها در مدرسه زندگی می کنند بنابراین واجب است که بهترین آموزش ها برای کودکان متناسب با برنامه مدرسه آنها تنظیم نماییم .

Read More
بهترین سن آموزش زبان انگلیسی چیست ؟

بهترین سن آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

امروزه کمتر کسی پیدا می شود که اهمیت تسلط بر زبان انگلیسی را درک نکند.  از مدت ها پیش این زبان دیگر زبان دیپلماسی، اقتصاد و فرهنگ جهانی نبوده و به بخش مهمی از زندگی هر فرد روی کره زمین تبدیل شده است. با توجه به گفته قبلی، ما کاملا...

Read More
بهترین روش آموزش زبان به کودکان کدام است

بهترین روش آموزش زبان انگلیسی به کودکان

بهترین روش آموزش زبان یک چالش بزرگ است برای همه کسانی که توسعه فردی کود ک خود اهمیت میدهند . امروزه دغدغه های بسیاری از والدین در مسیر آموزش کودکان خود و آماده نمودن آنها برای زندگی پیش رو در کشورمان آموزش زبان انگلیسی به کودک است . افزایش...

Read More

Give a comment

تماس با مشاور آموزشی