بهترین روش آموزش زبان انگلیسی به کودکان

بهترین روش آموزش زبان به کودکان کدام است

بهترین روش آموزش زبان یک چالش بزرگ است برای همه کسانی که توسعه فردی کود ک خود اهمیت میدهند . امروزه دغدغه های بسیاری از والدین در مسیر آموزش کودکان خود و آماده نمودن آنها برای زندگی پیش رو در کشورمان آموزش زبان انگلیسی به کودک است  . افزایش حساسیت والدین به آموزش زبان انگلیسی به کودکان به توجه به این واقعیت که کودکان برای افزایش آمادگی خود در مسیر زندگی اجتماعی ، شخصی و کاری در آینده نیاز به تقویت مهارت های زندگی  از جمله یادگیری یک زبان ببین المللی دارند جای بسی خوشحالی و خرسندی  است .

 از آنجایکه زبان انگلیسی زبان بین المللی ، تجارت ، کار ، تحصیل و دانش در جهان است . یادگیری آن میتواند برای کودک امروز ما  ، در آینده فرصت های زیادی را برای توسعه در جهانی که هر روز در آن مرزها کمرنگ تر میشود ایجاد کند . بنابراین اهمیت آموزش زبان انگلیسی برای کودکان بر ما و شما والدین عزیز پوشیده نیست . اما هنوز سوالات زیادی است که به آنها پاسخ داده نشده است .

این مقاله که بهترین روش برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان را از نگاه موسسه فان انگلیش بیان میکند به مرور با بروز رسانی و کامل تر خواهد شد سعی در ارائه پاسخ به سوالات شما در اینخصوص خواهیم نمود.

بهترین راه برای آموزش زبان اگلیسی به کودکان کدام است ؟

  همه به دنبال معجزه هستند و میخواهند معجزه وار کودکشان زبان انگلیسی بیاموزد . تصور بعضی ها از آموزش زبان انگیسی به خرید کالا می ماند انگار بخواهند بسته ای قرص برای کودک بخرند .  کودک هم هر روز یکی از آنها بخورد و فردا مثل بلبل و مانند زبان مادری زبان انگلیسی حرف بزند .

سوال بهترین راه برای یادگیری زبان به کودک سوالی است که  از اکثر اساتید و معلمان پرسیده میشود . شنیدن پاسخ  درست به این سوال برای برخی از والدین  شاید نا امید کننده باشد وقتی می شوند که غطه وری  و زمان .

برخی افراد کم سواد یا سود جو با تبلیغات و ارائه دوره های فشرده و اراده سبک های من در آوردی و بدون پشتوانه علمی ، قول معجزه آموزش زبان انگلیسی به کودک را مدت کوتاه میدهند ولی ما در فان انگلیش جز آن دسته نیستیم .

معجزه یادگیری زبان انگلیسی چگونه اتفاق میافتد

پاسخ قطعانه آنچیزی نیست که شما آمادگی شنیدن آن را داشته باشید . خرید و نصب یک اپلیکشن برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان ، مجموعه از کتاب ها و رعایت دستورالعمل ها  نیست .

اگر میخواهید کودک شما زبان انگلیسی بیاموزد باید او را با زبان انگلیسی احاطه کنید . فرمول نهایی ترکیبی از صحبت کن ، گوش کن ، ارتباط برقرار کن  و نهایتا پاسخ بده است  و ما باید کودک را به این مرحله از احاطه برسانیم .

چه سنی برای آموزش زبان انگلیسی به کودک مناسب است ؟

تحقیقات بسیار زیادی برای مشخص کردن بهترین زمان برای یادگیری زبان انگلیسی  در کودکان غیر انگلیسی زبان صورت گرفته است . البته به دلیل تعدد متغییر ها و تنوع سبک های  یادگیری درکودکان نمیتوان به طور دقیق پاسخ داد . اما اکثر تحقیقات به این نتیجه رسیده اند که بهترین سن برای شروع آموزش از 3 تا 4 سالگی آغاز میشود .

منظور ما از احاطه کردن چیست ؟

همه ما این فرصت را نداریم تا کودکان خود را در یک جامعه انگلیسی زبان پروش دهیم تا احاطه کردن به طور کامل ایجاد شود . اما نگران نباشید دنیای دیجیتال و توسعه بستر های آموزشی و جهانی شدن روز افزون  فرصت های خوبی برای ایجاد احاطه ایجاد نموده است .

  • تماشای فیلم و ویدیو
  • گوش کردن آهنگ ها
  • شرکت در بحث های آنلاین
  • استفاده از ظرفیت علاقه به بازی کودکان
  • ابزار های جدید آموزشی
  • بازی های ویدیویی

فان انگلیش چگونه سبکی برای آموزش زبان انگلیسی دارد ؟

آموزش آنلاین زبان انگلیسی به کودکان در فان انگلیش بر اساس روش احاطه کردن و غوطه ورسازی کودک با زبان انگلیسی با استفاده  از تمام ظرفیت های که  قبلا گفته شده است صورت میپذیرد .

غطه ور نمودن کودک و احاطه آن  با شعر خوانی ، دیدن فیلم آموزشی ، استفاده از ابزار های جدید آموزشی ارائه فلش کارت ها و متریال آموزشی چه به صورت فیزیکی و چه به صورت فایل های قابل دانلود ، داشتن ورک شیت ها  درکنار سبک منحصر به فرد بیانگذار موسسه به ما کمک میکند به هدف خود برای احاطه و غوطه ورسازی کودک برسیم .

ما دلایل خوبی براینکه مدعی باشیم بهترین کلاس آنلاین زبان کودک را برگزار مینمایم داریم  و شما را به مشارکت در تجربه کردن این روش دعوت مینماییم .

Related posts

فراهم کردن بهترین آموزش برای کودکم

چگونه بهترین آموزش ها برای کودکان را فراهم کنیم

تقریبا همه والدین به دنبال راهکاری های هستند تا بتوانند بهترین آموزش ها برای کودکان خود را فراهم آورند . بچه ها در مدرسه زندگی می کنند بنابراین واجب است که بهترین آموزش ها برای کودکان متناسب با برنامه مدرسه آنها تنظیم نماییم .

Read More
بهترین سن آموزش زبان انگلیسی چیست ؟

بهترین سن آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

امروزه کمتر کسی پیدا می شود که اهمیت تسلط بر زبان انگلیسی را درک نکند.  از مدت ها پیش این زبان دیگر زبان دیپلماسی، اقتصاد و فرهنگ جهانی نبوده و به بخش مهمی از زندگی هر فرد روی کره زمین تبدیل شده است. با توجه به گفته قبلی، ما کاملا...

Read More
کارگاه مادر کودک برای یادگیری کودکان کم سن بسیار مناسب است

معیارهای انتخاب معلم تدریس خصوصی زبان به صورت آنلاین

یکی از روش های که برای آموزش زبان انگلیسی توسط والدین انتخاب میشود استفاده از خدمات تدریس خصوصی زبان به کودکان است . برخی از والدین بسیار حساس برای دریافت خدمات اختصاصی و افزایش اثر گذاری و بالا رفتن راندمان یادگیری کودک خود به دنبال تدریس خصوصی زبان برای...

Read More

Give a comment

تماس با مشاور آموزشی